Logistika a transport

Zabezpečíme komplexné služby pri nadrozmerných dopravách, postaráme sa, aby bol tovar v správnom čase na správnom mieste.


Predaj a prenájom

Poskytujeme parkovací priestor pre kamióny, nákladné vozidlá a predaj a prenájom vozidiel rôzneho druhu podľa požiadaviek zákazníka. Poskytujeme prenájom kancelárskych priestorov.


Skladovanie

Ponúkame skladovacie priestory s dobrou dostupnosťou na diaľničný privádzač. Priestory sú upravované so zreteľom na uspokojenie potrieb zákazníka.


Poradenstvo

Poradíme pri realizácii projektu od jeho začatia až po ukončenie, poskytneme skúsenosti so zabezpečovaním špeciálnych investičných celkov.

Smartpoint s.r.o.

Kto sme a čo máme za sebou?

Dopravná a transportná spoločnosť Smartpoint s.r.o., sídliaca v okrese Malacky, má bohaté skúsenosti v oblasti dopravy a obchodu. Medzi hlavné činnosti patrí ponuka služieb na dopravnom trhu v oblasti prenájmu a poradenstva. Vďaka svojim zákazníkom sa stala významným poskytovateľom služieb pri štandardných transportoch, špeciálnych transportoch a prenájme. Ponuka poskytovaných služieb sa rýchlo rozrastá.

Naše služby

Čo Vám môžeme ponúknuť?

Smartpoint s.r.o. poskytuje komplexné služby od vybavenia povolení a rozhodnutí pri nadmerných a nadrozmerných prepravách, zabalenia tovaru pred prepravou, špeciálneho uchytenia bremena vrátane zabezpečenia sprievodných vozidiel. Vďaka množstvu kontaktov po celej Európe je zabezpečené pohotové riešenie problémov, ktoré môžu počas prepravy vzniknúť. Nepretržitá komunikácia zamestnancov s vodičmi je zabezpečená prostredníctvom mobilných telefónov a satelitných navigačných systémov.

Spoločnosť ponúka do prenájmu kancelárske priestory v administratívnej budove v priemyselnej oblasti na Továrenskej ulici v Malackách. V okolí budovy sa nachádzajú skladové priestory a rozsiahle pozemky, ktoré sa dajú využiť na parkovanie nákladných áut. Rozloha areálu je 62 tisíc m². Areál je k dispozícií okamžite na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom. Priestory sú vhodné pre logistiku ako aj obchodné aktivity. Objekt poskytuje výbornú polohu na trase Bratislava – Malacky, rýchly prístup na diaľnicu D2.

Spoločnosť tiež poskytuje do prenájmu priestranný areál na parkovanie vozidiel a kamiónov a skladovacie priestory v obci Gajary, ležiacej len 8 km od okresného mesta Malacky s dobrou dostupnosťou na diaľničný privádzač. Objekt skladovacích priestorov je vybavený nakladacou rampou, má dobrý prístup pre nakladanie/vykladanie/parkovanie kamiónov. Priestor sa dá variabilne usporiadať/deliť podľa požiadaviek klienta. Hladká betónová podlaha umožňuje jednoduchú manipuláciu vysokozdvižnými vozíkmi. Priestory sú vhodné na veľkosklady, logistiku a pod.

Služby v oblasti prepravy

Exportné a importné služby, preprava, zberné služby, expresné zásielky, kusová či celovozová preprava, veľkoobjemová preprava do 120 m3, nadrozmerná preprava, ťažká preprava, špeciálna preprava, sprievodné vozidlá, transport nákladov ADR, prispôsobenie trasy parametrom bremena a momentálnemu stavu a povahe vozovky.

Logistika a servis

Exportné a importné služby, preprava, zberné služby, expresné zásielky, kusová či celovozová preprava, veľkoobjemová preprava do 120 m3, nadrozmerná preprava, ťažká preprava, špeciálna preprava, sprievodné vozidlá, transport nákladov ADR, prispôsobenie trasy parametrom bremena a momentálnemu stavu a povahe vozovky.

Smartpoint s.r.o. prepravuje a zabezpečuje svoje služby vo všetkých krajinách kontinentálnej Európy, Ázie a Blízkeho východu. V preprave kusových a celovozových zásielok sa špecializuje na krajiny Škandinávie, Beneluxu a Balkánu. Spomenuté služby sú poskytované v Slovenskej republike a Českej republike priamo, v ostatných krajinách zabezpečujú ich sprostredkovanie partnerské firmy spoločnosti.